Festivāla vēsture

2009: BALTIJAS VW GOLF SAIETS: Festivāla pirmsākumi meklējami 2009.gadā, kad Latvijas VW Golf Klubs organizēja pirmo VW Golf saietu Baltijā. To kopā apmeklēja 86 VW Golf īpašnieki. Pārsvarā no Latvijas un 7 no Igaunijas. Pasākums guva ļoti plašu entuziastu atsaucību un tas kļuva par pamatu, lai spertu soli uz priekšu un izauklētu ideju par Baltijas VW Festivālu.

2012: BALTIJAS VW FESTIVĀLS Nr.1: Sekojot tradīcijām, arī pirmais Baltijas VW Festivāls norisinājās Siguldā, atpūtas kompleksā "Brūveri". Pateicoties sponsoru atbalstam un atbilstošam balvu fondam, festivāls piesaistīja vairāk kā 250 apmeklētājus ar vairāk kā 170 auto no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

2013: BALTIJAS VW FESTIVĀLS Nr.2: Otrais Baltijas VW Festivāls norisinājās Rīgas rajonā, atpūtas kompleksā "Turbas". Pasākumu apmeklēja vairāk kā 300 apmeklētāju ar vairāk kā 217 auto no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas autoklubiem.

2014: BALTIJAS VW FESTIVĀLS Nr.3: Turpinot lieliskās tradīcijas, kā arī sadarbību ar Igaunijas VW klubu, 2014.gadā Baltijas VW Festivāls norisinājās Igaunijā. Ar šo gadu tika uzsākta tradīcija festivālu izvērst plašāku, organizējot to uz 2 dienām. Tas nozīmē - ne tikai viena diena, bet vesela nedēļas nogale VW entuziastiem, kuru pavada saule un pludmale.

2015: BALTIJAS VW FESTIVĀLS Nr.4: Sniedzoties pretī mērķim atrast labāko un ērtāko vietu visiem VW entuziastiem, 2015.gadā festivāls norisinājās Ventspils piejūras kempingā. Lieliska atmosfēra! Saule, pludmale, DJ, lieliski auto... vai ir iespējams vēl kas vairāk?

2016: BALTIJAS V.A.G. FESTIVĀLS: Pateicoties lielajai un augošajai interesei par festivālu, kā arī vairāku apmeklētāju ieteikumiem, ar šo gadu tika sperta solis uz priekšu - gan turpinot jau uzsākto tradīciju, gan paplašinoties tika organizēts pirmais Baltijas V.A.G. Festivāls! Pasākums norisinājās Ventspils piejūras kempingā. Arī šajā pasākumā tika turpināta uzsāktā tradīcija izlozējot īstu auto kādam no festivāla apmeklētājiem. Tika izvēlēti labākie auto 10 nominācijās ar vērtīgām balvām. Apmeklētājiem tika dota iespēja piedalīties "Car balance" un "Car limbo" konkursos. Savukārt pēc apbalvošanas ceremonijas, uzsākot vakara programmu, festivālā uzstājās viena no šī brīža spēcīgākajām Latvijas rokgrupām "Pienvedēja Piedzīvojumi", kā arī pēc koncerta iesilušos tālāk izklaidēja DJ Reinz.