Sound Pit

2019-07-31 00:20:01

Iepazīstinām Jūs ar mūsu auto audio lietu guru - Sound Pit - entuziasma dzīta un entuziastu radīts projekts, kas tiecas, lai audio sistēma skanētu pēc iespējas ar spēcīgāku basu, dzīvāk un kvalitatīvāk.
Akustisko noformējumu risinājumi sākot no vienkāršas audio sistēmas izveides standartnoformējumā līdz procesoru magnetolu un ārējo procesoru kontrolētām sistēmām, skaļruņu novietojumiem nestandarta vietās, lai gūtu pēc iespējas augstāku kvalitātes skanējumu. 
Skaņas un vibrāciju izolācijas apstrāde, lai Jūsu auto uzstādītā audio tehnika sniegtu maskimālu atdevi gan skanējumā, gan novērstu liekās skaņas, kas bojā iespējas izbaudīt Jums vēlamo mūziku
Auto audio sistēmu decibelāžas mērīšana, konsultācija vai vienkārša diskusija kā uzlabot Jūsu auto auto sistēmu, lai Jūsu ikdienā gūtu baudu braucot.
Sound Pit pieejams gan Facebook, gan Instagram kontos, kur var apskatīt dažādus uzbūvētos projektus.

SONAX Latvia

2019-07-31 00:13:25

Kā vienu no šī gada Baltijas VAG Festivāla atbalstītājiem, vēlamies iepazīstināt SONAX Latvia, kurš ir viens no vadošajiem ražotājiem auto kopšanas produktu un pakalpojumu nodrošināšanā visā pasaulē. Produktu klāstā ietilpst krāsu kopšanas līdzekļi, transportlīdzekļu salona un ārpuses tīrīšanas līdzekļi un kopšanas līdzekļi ziemas sezonā. Ir arī speciālie produkti rūpniecībai un darbnīcām, automatizētām automazgātavām, komerciālajiem transportlīdzekļiem, kā arī līdzekļi, kas paredzēti profesionālai transportlīdzekļu kopšanai.
Vācijā uzņēmums ir zīmols, kura tirgus daļa pārsniedz 50 procentus. Šis zīmols ir pārstāvēts vairāk nekā 100 pasaules valstīs tostarp arī Latvijā, kur galvenais izplatītājs no 2019. gada sākuma ir sia Tehserviss. 
Sia Tehserviss savu darbību uzsāka 1996.gadā un šobrīd ir stabili augošs uzņēmums, kura pamatdarbības veids ir eļļu, smērvielu un dažādu tehnisko šķidrumu vairumtirdzniecība un kuram pieder attīstīta infrastruktūra un augsti kvalificēti darbinieki.

GITANA Tehniskais nodrošinājums

2019-07-31 00:09:21

Vēlamies iepazīstināt ar vienu no Baltijas VAG Festivāla 2019 atbalstītājiem - SIA "Gitana tehniskais nodrošinājums".

SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums” darbojas kopš 2008. g., no 2016. g. maija darbojas arī interneta veikals www.gitana.lv, Latvijā ir 2 veikali (Liepājā un Rīgā). Sortimentā ir tādu ražotāju kā MILWAUKEE, HiKOKI (HITACHI), MAKITA, BOSCH, FEIN, STABILA, PFERD, PROXXON, RUKO, WERA, KNIPEX, LEISTER, STAHLWILLE, NILFISK, ELTEN, HELLY HANSEN, SCANTOOL, BEISSBARTH, LUTZ (u. c.) instrumenti, iekārtas, piederumi un darba apģērbs. Uzņēmums sniedz pilnu garantijas servisu un pēcgarantijas remonta pakalpojumus visiem SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums” un interneta veikalā www.gitana.lv pirktajiem instrumentiem. SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums” lepojas ar vienīgo MAKITA autorizēto servisu visā Kurzemē, kas atrodas Liepājā SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums”!

 

Ievērības cienīgs Golf 2

2019-07-30 23:57:40

Iepazīstinām ar vēl vienu no šī gada Baltijas VAG Festivāla "odziņām" - 20 gadus būvētu vw Golf 2 no Vācijas, kurš vairākkārt godalgots Vācijas lielākajos auto festivālos: vw Golf Mk2 1.8 ar iebūvētu kompresoru no Dodge Charger V8, 24 karātu apzeltītiem diskiem un daudz citiem uzlabojumiem, ko entuziasti pratīs novērtēt!

Atbrauc un iepazīsties klātienē!

Ķīmiskā tīrīšana mājās

2018-05-11 02:22:17

Vēl kāds no Baltic VAG Fest 2018 atbalstītājiem - Ķīmiskā tīrīšana mājās!
Ķīmiskā tīrīšana mājās veic visu veida mēbeļu, paklāju un auto salonu ķīmisko tīrīšanu, lai Jūsu iemīļotā lietas atkal būtu tīras un izskatītos kā jaunas.
Ķīmiskā tīrīšana mājās, veicot tīrīšanas darbus, izmanto profesionālu tehniku un tīrīšanas līdzekļus, ar kuru palīdzību spēj iztīrīt traipus, pleķus, dažādu citu veidu netīrumus.
Pateicoties tam, ka tā nav pamatnodarbošanās, bet gan hobijs, tad katrs tīrāmais objekts ir jauns izaicinājums!

CIRCLE K

2018-05-10 15:46:25

Kad līdz Baltic VAG Fest 2018 palikušas vairs tikai 8 dienas, mums jāpaspēj Jūs iepazīstināt vēl ar kādu Baltic VAG Fest 2018 sponsoru - Circle K Latvija!

Circle K Latvija - vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs Latvijā - ir dibināts 1992.gadā. Pirmo degvielas uzpildes staciju "Circle K Latvia" atvēra 1993. gadā, bet šobrīd "Circle K Latvia" ir jau 80 tirdzniecības vietas visā Latvijā.

2017.gadā "Circle K Latvia" mainīja zīmolu uz "Circle K" (iepriekš Statoil), kas ir viens no pasaulē atpazīstamākajiem pārtikas un pirmās nepieciešamības preču veikalu zīmoliem, kas pazīstams ar augstas kvalitātes produktiem un izcilu apkalpošanu.

"Circle K" panākumi mazumtirdzniecības nozarē aptver vairāk nekā sešdesmit gadus. Tā vēsture sākās 1951.gadā, kad Freds Hērvijs iegādājās pirmos "Key's Food Stores" veikalus Elpaso, Teksas štatā. Pateicoties Hērvija uzņēmīgumam, sākumā kompānija iekaroja vietu zem saules ASV dienvidrietumos. "Circle K" veikalu ķēde iesakņojās arī blakus esošajā Ņūmeksikā un Arizonā.

Nākamajos gadu desmitos "Circle K" attīstīja savu mazumtirdzniecības tīklu un 1975.gadā visā ASV bija jau 1000 "Circle K" veikalu. 1979.gadā "Circle K" sāka darbu starptautiskajā tirgū, licencējot pirmos "Circle K" veikalus Japānā. Kompānija turpināja augt, un 1984.gadā tās ieņēmumi sasniedza vienu miljardu ASV dolāru.

1999.gadā tika izveidota franšīzes programma, lai atbalstītu uzņēmējus, kas vēlas attīstīt biznesu kopā ar vadošu pārtikas un pirmās nepieciešamības preču veikalu zīmolu. 2003.gadā to nopirka Kanādas uzņēmums "Alimentation Couche-Tard" un attīstīja par globālu zīmolu, kas pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs.

"Couche-Tard" ir Kanādas pārtikas un pirmās nepieciešamības preču nozares līderis. ASV tas ir lielākais neatkarīgais pārtikas un pirmās nepieciešamības preču mazumtirgotājs veikalu skaita ziņā. Eiropā "Couche-Tard" ir līderis pārtikas un pirmās nepieciešamības preču un degvielas mazumtirdzniecībā Skandināvijas valstīs (Norvēģijā, Zviedrijā un Dānijā), Baltijas valstīs (Igaunijā, Latvijā un Lietuvā) un Īrijā, kā arī nozīmīgs spēlētājs Polijā.

"Couche-Tard" tīklu veido vairāk nekā 8000 veikalu Ziemeļamerikā un vairāk nekā 2700 veikalu Skandināvijā, Īrijā, Polijā, Baltijā un Krievijā, vairums no kuriem piedāvā degvielu, kā arī pārtikas un pirmās nepieciešamības preces. Pārējie ir pilnībā automatizētas degvielas uzpildes stacijas.

Vairāk informācijas mājaslapā: https://www.circlek.lv/

StickerShop.lv

2018-05-10 06:40:54

Šodien iepazīstinām Jūs ar Baltic VAG Festival ilggadēju atbalstītāju – StickerShop.lv!
StickerShop.lv nodarbojas ar uzlīmju izgatavošanu, termodruku, “Stickerbomb”, šis uzņēmums piedāvā arī karbona plēves izgatavošanu, veic gravēšanas darbus, kā arī vizītkaršu izstrādi un izgatavošanu, foto druku un citus pakalpojumus! Uzņēmumā strādā atsaucīgi un akurāti savas nozares pārstāvji! 
Vairāk informācijas mājaslapā: http://www.stickershop.lv

RAMIRENT

2018-05-09 14:04:12

Šodien iepazīstinām Jūs ar vēl kādu Baltic VAG Fest 2018 sponsoru - Ramirent Latvia
Ramirent Rīgas filiāle nodarbojas ar visa veida būvtehnikas nomu, kā arī piedāvā nomai un pirkšanai betonēšanas veidņus, sastatnes, moduļveida mājiņas, konteinerus un žogus. Ramirent Rīgas filiāle klientu ērtībai piedāvā arī papildus pakalpojumus – transportu, montāžu un citus. Ramirent AS Rīgas filiāle ir plašākais nomas tīkls Latvijā – ar trijiem nomas punktiem Rīgā un pa vienam Daugavpilī, Gulbenē, Jēkabpilī, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Rēzeknē, Saldū, Siguldā, Tukumā, Valmierā un Ventspilī. Ramirent Latvia regulāri papildina un atjauno produktu klāstu, lai nodrošinātu klientiem augstas kvalitātes tehniku jebkurā laikā. Nomas punkti dažādās Rīgas vietās un citās Latvijas lielākajās pilsētās ļauj klientiem elastīgi izmantot Ramirent Latvia piedāvāto tehnikas klāstu sev vēlamajā laikā un vietā. Ramirent Latvia uzņēmumā ir pieredzējuši projektu vadītāji un klientu konsultanti, kuri var sniegt konsultācijas par būvtehnikas pielietojumu un tehniskajām iespējām, kā arī palīdzēs Jums izvēlēties vispiemērotāko būvtehniku celtniecības darbu veikšanai.
Vairāk informācijas mājaslapā: https://www.ramirent.lv

X-DRIVE

2018-05-09 09:50:08

Šodien iepazīstinām Jūs ar vēl kādu Baltic VAG Fest 2018 atbalstītāju - autoserviss "X-DRIVE"!
Autoserviss "X-DRIVE" nodarbojas ar visu veidu vieglo automašīnu, mikroautobusu remontu. Autoservisā strādā augsti kvalificēti meistari ar lielu darba pieredzi. "X-DRIVE" piedāvā samērīgu cenu remontdarbiem, kā arī rezerves detaļām. Uzņēmums sadarbojas ar pārbaudītiem rezerves detaļu piegādātājiem.

"X-DRIVE" prioritāte ir klienta vēlmes un vajadzības!

Vairāk informācijas mājaslapā: http://x-drive.lv/

Moller Baltic Import

2018-05-08 12:20:42

Līdz Baltic VAG Fest 2018 palikušas 10 dienas! Šis ir īstais brīdis, lai iepazīstinātu Jūs ar Baltic VAG Fest 2018 ģenerālsponsoru – "Moller Baltic Import"!
"Moller Baltic Import" ietilpst norvēģu ģimenes uzņēmumu grupā AS Møller Mobility Group, kas ir viens no lielākajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem Skandināvijā un Baltijas valstīs kopš 1997. gada. "Moller Baltic Import" ir Volkswagen un Audi zīmolu pārstāvji Latvijā. Uzņēmums piedāvā jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, automobiļu virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus. Uzņēmumā strādā savas nozares profesionāļi, kas regulāri papildina savas zināšanas un prasmes pēc Volkswagen kvalitātes standartiem.

Vairāk informācijas mājaslapā: www.volkswagen.lv